Učení se všemi smysly

Od pondělí 19.3.2018 bude probíhat v MŠ projekt Holandsko a paní kuchařky nám opět připravily překvapení:

Ráno děti ochutnají sleďovou pomazánku, do polévky si přisypou sýr holandskou Goudu, k obědu budou mít k masu šťouchanou holandskou kaši „hutspot“(brambory+mrkev + cibulka+mléko+máslo) a odpoledne jogurt. Také pošleme na každou školku pár lékořicových „pendreků“ protože ty mají v Nizozemsku obzvlášť v oblibě, takže dejte dětem ochutnat! Zdraví A.Hložková

klokaní maso

Ve čtvrtek 1.3.2018 proběhne v mateřských školách projektové učení na téma Austrálie i s ochutnávkou speciality, kterou nám připraví tým naší školní kuchyně.

Ve dnech od 19.2.2018 – 23.2.2018 připravuje naše ŠJ TÝDEN SLEZSKÉ KUCHYNĚ..

Pro posílení našich olympioniků nám naše milé paní kuchařky upečou ve čtvrtek 15.2.2018 sladké dobroty..

Učení se všemi smysly 🙂

Halibut

Naše kuchyň nám k projektu Grónsko, který probíhá, nebo probíhal na všech mateřských školách připravila pro naše děti na svačinku ochutnávku Grónské kuchyně..

 

Vážení rodiče: Oslovení rodičů o sponzorský dar

 

Přijetí do Mateřských škol pod registračními čísly

Registr Rozhodnutí o přijetí Bohučovice17

Registr Rozhodnutí o přijetí Jakubčovice

Registr Rozhodnutí o přijetí Kajlovec

Registr Rozhodnutí o přijetí Hradec nad Mor

 

Prázdninový provoz MŠ Opava

Prázdninový provoz Mateřských škol

Úplata o letních prázdninách

úplata o letních prázdninách Office Word (3)

 

Uzavření MŠ v době prázdnin bude od 1.7.2017 – 13.8.2017 a to z důvodu celkové rekonstrukce školní jídelny. V případě, že se rekonstrukce protáhne, bude zajištěno stravování z jiné školní jídelny za ceny jimi určené a provoz tímto nebude ohrožen.

Úplata za předškolní vzdělávání pro školní rok 2017/2018 byla stanovena 400,-Kč. Více informací najdete ve složce na našem webu  – Úplata.

Zápis do MŠ Hradec nad Moravicí proběhne ve dnech 3.5 -4.5.2017 od 9.00hod – 16.00hod. Informace na budovách MŠ, v Hradeckých novinách, na webu MŠ-složka Zápis do MŠ.

Nové školské obvody (MŠ Hradec nad Moravicí)školské obvody

Informace pro rodiče k povinnému předškolnímu vzdělávání (týkají se i rodičů již dříve přijatých dětí)

Informace o povinném předškolním vzdělávání – rodiče

 

Nové telefonní číslo pro odhlašování a přihlašování obědů:

p.vedoucí školní jídelny Alena Hložková 733 310 110

Chtěla bych poděkovat všem, kteří přispěli nemocným dětem a jejich rodinám na konto Dobrý anděl. I naše mateřská škola Hradec nad Moravicí s odloučenými pracovišti Bohučovice, Jakubčovice, Kajlovec se stala dobrým andělem. Informace najdete na našich nástěnkách.

andel-office-word-2

Vážení rodiče,

na našich stránkách v odkaze Výsledky dotazníkového šetření – jsou již vloženy výsledky a další informace pro Vás. Velmi děkuji všem, kteří se našeho dotazníkového šetření zúčastnili. Děkuji za podněty, připomínky, kritiku, ale i pochvalu, která nás všechny velmi těší.

Chtěla bych poprosit všechny rodiče, kteří nabízejí finanční pomoc naší škole, aby takto učinili přímo u ředitelky školy, nebo u p. učitelek na třídách. Bude s Vámi sepsána darovací smlouva a příspěvek bude po dohodě s Vámi využit na vybudování nové infrasauny se solnými panely– sloužící částečně i jako solná jeskyně  pro Vaše děti. Nebo k jinému, dle Vašeho přání. Veškeré informace k tomuto budou na nástěnce a našich stránkách ve složce Sauna.

Gabriela Lacková, ředitelka MŠ