OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU DO PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍMROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчальногозакладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону No 67/2022Зб. («лекс Україна» – освіта)

Registr rozhodnutí přijatých dětí do Mateřských škol – Hradec, Bohučovice, Jakubčovice, Kajlovec

Vážení rodiče,

do 31.8.2022 budu respektovat zápis, který proběhl v květnu a pokud se uvolní místo v některé ze škol, budu stále příjimat děti tak, jak proběhl zápis dle kritérií k přijetí, jak jsou děti postupně seřazené a budu Vás postupně oslovovat. Od září si již prosím místa hlídejte sami, vždy je budu zveřejňovat na našich stránkách, v záložce Příjimací řízení – volná místa v MŠ Hradec nad Moravicí s odloučenými pracovišti.

Musím respektovat vyhlášku č. 14/2005 Sb., která hovoří v §2 odst.6 – Za každé ve třídě zařazené dítě mladší 3 let se do doby dovršení 3 let věku dítěte nejvyšší počet dětí ve třídě podle odstavce 3 snižuje o 2 děti. Postupem podle věty první lze snížit nejvyšší počet dětí ve třídě nejvýše o 6.

Vždy tedy bude uveden počet volných míst pro děti tříleté a starší a počet volných míst pro děti dvouleté. Tedy děti, které v době nástupu nebudou mít 3 roky. U zápisu se věk počítá do 31.8.2022.

Pro dítě tříleté a starší je jedno místo v MŠ, pro děti dvouleté jsou to tři místa.

Uzavření Mateřské školy Hradec nad Moravicí o prázdninách 2022

Milí rodiče,

mateřská škola Hradec nad Moravicí bude uzavřená po dohodě se zřizovatelem od pátku 1.7.2022 do neděle 31.7.2022. Od 1.8.2022 bude MŠ Hradec nad Moravicí otevřená.

Mateřské školy Bohučovice, Jakubčovice, Kajlovec budou uzavřeny od 1.7.2022 – 31.8.2022. Rodiče z těchto škol si však mohou své děti nahlásit na srpen do MŠ Hradec nad Moravicí.

Prázdninový provoz – docházku dětí v měsíci srpnu nahlašte prosím svým paním učitelkám ve třídách a vesnicích do konce měsíce května, abychom mohli zajistit jak provoz v MŠ, tak také ve ŠJ a čerpat řádné dovolené.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem krásné prázdniny 🙂

Основна інформація

Ласкаво просимо на сайт дитячого садка Градец-над-Моравіці
Адміністративна процедура прийому дитини в садок буде проводитися мовою Чеської Республіки. Проте переклад документів буде забезпечено, щоб все було зрозуміло.
Зарахування до дитячого садка Градец-над-Моравіці для дітей, які постраждали від війни в Україні відбудеться з 1 червня 2022 року по 15 липня 2022 року.
З’явитися особисто з документами можна 14 та 15 червня 2022 року з 9:00 до 16:00.
Документи та інформація, які я вставлю тут, дійсні станом на 25 березня 2022 року. Я буду оновлювати все поступово.

заява про усиновлення дитини
Реєстраційний лист для дитини - шкільний журнал
Свідоцтво про щеплення (дитина, яка досягла 5 років до 31 серпня 2022 року, не повинна доводити вакцинацію)
При реєстрації ви надасте паспорти, візи, терпіння, заяву, шкільний журнал, докази вакцинації. Приймаємо дітей віком 3-6 років.

Додаткову інформацію ми будемо оновлювати.

Zápis do Mateřské školy Hradec nad Moravicí

Milí rodiče,

paní MUDr. Houšťavová mně informovala o své dovolené, kterou bude mít v dubnu a také o tom, že má ze zákona čas na potvrzení přihlášky a evidenčního listu 10 dnů. Naplánujte si proto návštěvu u této paní lékařky tak, ať vše stihnete k Zápisu do MŠ. Týká se to rodičů, kteří mají dítě přihlášené u MUDr. Houšťavové.

Dokumenty do jednotlivých škol najdete v záložce Přijímací řízení – Zápis do MŠ 2022/2023

Tisknete přihlášku do Vámi vybrané školy, Evidenční list a Přílohu č. 1

Děkujeme

Humanitární pomoc pro Ukrajinu

Může jít o obrázek text, kde se píše POMOC PRO UKRAJINU

Milí přátelé,

naše škola se rozhodla uspořádat humanitární sbírku věcí na Ukrajinu.Sbírku budeme realizovat od 1. do 9.března. Věci bude možné nosit do jednotlivých Mateřských škol (Bohučovice, Jakubčovice, Kajlovec, Hradec) v době jejich provozu. Budeme přijímat pouze:

– zdravotnický materiál (obvazy, desinfekce, rukavice, termofolie, sterilní krytí, analgetika)

– spacáky, karimatky, povlečení, deky, ručníky

– hygienické potřeby (zubní pasty, kartáčky, dámské potřeby, kapesníky, toaletní papír, mýdla, dezinfekce na ruce, pleny pro děti)

– sušenky, hroznový cukr, čokoláda (JINÉ JÍDLO NE)

– baterie, čelovky

– plynové ohřívače

– powerbanky

– sunary, dětské výživy, pleny

– balené vody

Vánoční přání

Milí rodiče, babičky, dědečkové, tety i strejdové, milí kolegové,

od Štědrého dne nás dělí již jen pár hodin. Přípravy v domácnostech vrcholí a možná zrovna právě nyní přišel čas na okamžik zamyšlení se, zastavení, zpomalení. S těmito nejkrásnějšími svátky zároveň začíná nové období, období slunovratu. Veřím, že přichází lepší dny, že tak jako v pohádce, i v životě překonáme všechny nepříjemnosti poslední doby a až zasedneme zítra se svými nejbližšími ke štědrovečerní večeři, že se napřesrok zase všichni ve zdraví sejdeme.

Přeji všem, aby se kolem nás rozprostřel klid, láska, úcta, obdarování i radost. Našim dětem, aby našly pod stromečkem dárečky o jakých sní a pak ještě spoustu dalších, které se nedají zabalit.

Do nového roku přeji Vám všem spoustu zdraví, lásky, doteky štěstí které nám pomáhají v těžkých chvílích , dobré lidi kolem sebe, humor, pokoru, sounáležitost s ostatními, rodinnou pohodu a také splnění si svých vlastních snů.

Dobrý anděl – MŠ Hradec nad Moravicí pomáhá

Dobrý den, vážení a milí rodiče, kolegové,

v letošním roce se nám podařilo vybrat rekordní částku na Dobrého anděla, a to 8 000,-Kč.Chtěla bych Vám touto cestou velmi poděkovat za sounáležitost a solidaritu s lidmi a především dětmi, kteří se ocitli v nelehké životní situaci.

Přeji všem, ať jsou vždy kolem nás lidé, kteří nám v pravý čas a když to budeme opravdu potřebovat, pomohou.

Také abychom uměli pomoc přijmout.

S velkým poděkováním a úctou

Gabriela Lacková

 

                            

© 2021 www.backing.cz