Poděkování dětí z Klokánku dětem a rodičům ze třídy Medvědů

Milí kamarádi,
 
za všechny děti v Klokánku, Vám děkujeme za krásné dárky, které jste pro nás shromáždili. Jsme děti, které neměli to štěstí, aby prožily Vánoce se svými rodiči a příbuznými. proto si moc ceníme Vašeho daru. Udělali nám velkou radost a každý z nás si mezi spoustou knih, autíček, plyšáků a her, vybral to, co se mu líbilo. Chceme poděkovat i Vašim rodičům, bez kterých by tato sbírka pro nás nevznikla. 
 
Moc děkujeme
Dominik, Šimon, Klára, Michala, Tereza, Erik, Denis, Štěpánka, Sandra, Patrik, Mario, Anička, Tomáš a ostatní děti, které sem přijdou po nás.

Poděkování od rodiče z MŠ Jakubčovic

Dobrý den, paní ředitelko, chtěla bych Vám i kolektivu učitelek mateřské školy v Jakubčovicích poděkovat. Poděkovat za to, že děti navštěvují hezkou, upravenou, čistou školku plnou hraček, zábavných a naučných pomůcek. To je pro mne jako pro matku důležité. Děkuji za laskavý a vstřícný přístup učitelek naší školky k našim dětem – není víc, než usměvavé a spokojené dítko v pěkné školce.
V posledních letech se v naší školce odvedlo kus práce. Prostředí školky je hezky vyzdobené, příjemné a čisté ( nová výmalba, nové sociální zařízení, šatna, jídelna, zahradní altán ). Do budoucna by si školka zasloužila novou fasádu a doplnění několika nových prvků do školní zahrady – průlezky, houpačky, aj.

Přeji Vám i celému kolektivu MŠ spoustu zdraví, síly, motivace a nápadů do další práce.
Se srdečnými pozdravy Hana Sokolová

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz