Server iCanteen – odstávka Hradec nad Moravicí

Dne 27.10.2022 v čase 9:00 – 15:00 hodin nepůjde odhlašovat stravování. (iCanteen)

Odhlášku na pondělí můžete zavolat do školní jídelny, kde se to v systému opraví po zapnutí.

V odpoledních hodinách server na ZŠ bude již v provozu. Změny jsou na pondělí akceptovatelné.

Děkujeme za pochopení

Dobrý den vážený zákazníku,
chci Vás informovat, že v rámci dalšího zkvalitnění služby internet pro Vás, vyšší bezpečnosti a nezávislosti na dodávkách elektrického proudu, provedeme servisní zásah na vysílači na který jste připojeni. Budeme instalovat novou bateriovou soustavu a provádět další úpravy, které zajistí dodávku elektrického proudu i v případě výpadku ČEZu na mnoho hodin a zajistí vyšší stabilitu a bezpečnost internetu na ZŠ Hradec nad Moravicí. 

Poděkování rodičům

Vážení rodiče,

rádi bychom Vám poděkovali za zájem a podporu naší školky, ať už při přípravě na Farmářské trhy

nebo při podzimním úklidu školní zahrady, usazení nových vyvýšených záhonů a osazení záhonu před MŠ.

Víme, že takováto podpora a pomoc není samozřejmostí a moc si toho vážíme.

Velké poděkování od nás zaměstnanců MŠ a především vašich dětí, patří Vám.

DĚKUJEME A TĚŠÍME SE NA DALŠÍ SPOLEČNÉ AKCE.

Farmářské trhy – poděkování rodičům

Milí rodiče,

velmi vám všem děkujeme za vaše dary, výpěstky ze zahrádek a polí, zavařeniny, ovoce, zeleninu, sazeničky i kytičky, upečené dobroty. Byl to nádherný den, který jsme si společně s vámi užili. Je milé, když se všichni společně propojíme pro jeden cíl a tím cílem jsou šťastné a spokojené děti, vy rodiče a my učitelé.

Co více si jako ředitelka Mateřské školy mohu přát, než vzájemnou a pohodovou spolupráci s vámi rodiči, pochopení, sounáležitost, úctu jednoho ke druhému a také i díky vzájemné důvěře mezi námi všemi – pozitivní a spokojený tým.. 🙂

Samozřejmě velmi děkuji celému týmu MŠ Hradec nad Moravicí, MŠ Bohučovice, MŠ Jakubčovice, MŠ Kajlovec za spolupráci, nádhernou přípravu akce i závěrečný úklid.

Ještě jednou veliké díky všem a užívejte všech výpěstků a výrobků ve zdraví 🙂

Za všechny své kolegyně a kolegu Víťu Tomana a také za SRPŠ

Gabriela Lacková

Nový školní časopis

Milí rodiče,

již brzy se ve vašich třídách objeví nový školní časopis pro celou vaši rodinu. Můžete se těšit na plno krásných obrázků od vašich dětí, vtipné příběhy z MŠ i odborné články.

Jako redaktorka vám nabízím touto cestou možnost inzerce, týkající se dětí na období vánoc a zimy. Pokud máte něco k prodeji (zimní oblečení, hračky v dobrém stavu, lyže..apod.) stačí mi zaslat na můj email: Benovakaterina@email.cz fotografii, cenu a kontakt na vás. Kdo bude mít štěstí, tomu inzerát uveřejníme (dle zájmu a kapacity). Nabídka platí do konce roku 2022.

Také vyhlašuji podzimní výzvu pro rodiče s dětmi:

Do 20.11.2022 mi můžete zaslat fotografii vaši podzimní výzdoby, kterou jste doma vytvořili s dětmi. Může být dušičková, halloweenská i přírodní. Každé dítko, které bude uveřejněno dostane malou odměnu 🙂

Pěkné podzimní dny přeje p. uč. Katka z MŠ Bohučovice

Farmářské trhy v MŠ Hradec nad Moravicí

Milí rodiče,

v pondělí 10.10.2022 se v MŠ Hradec nad Moravicí uskuteční Farmářské trhy, kde si již od 12.00 hod. můžete zakoupit různé regionální potraviny, domácí výrobky, výrobky dětí a paní učitelek, jakož i paní kuchařek ŠJ. (kváskové pečivo aj. od pana Müllera – Farmářka z Opavy, bylinky od rodiny Víchových z Benkovic, klobásky a masné výrobky od pana Cihláře ,výrobky z mlékárny Hlavnice, výrobky od firmy La-Food, zboží z Vitaminátoru, ochutnávka od našich paní kuchařek…)

Veškerý výdělek z trhů půjde opět do SRPŠ vašim dětem.

Od 14.30 hod. bude probíhat akce pro děti a rodiče BRAMBORIÁDA

Prosíme rodiče, doneste si materiál k tvoření „bramborového skřítka“ (brambory, jeřabiny, šípky, párátka, hřebíček, nové koření, přírodní provázek, listy, cokoli z čeho se dá vyrábět). Také malý nožík a bramboru na výrobu svého razítka.

S dětmi na vycházkách budeme tyto přírodniny také sbírat, aby měly i ty děti a rodiče, kteří si je nestihnou zajistit.

Všichni se na vás velmi těšíme a určitě si Farmářské trhy společně užijeme!!!!!!! 🙂

Stravovací systém – mobilní aplikace iCanteen

1.10.2022 – Manuál pro užívání aplikace iCanteen pro Android

Vážení strávníci, od 1.10.2022 si můžete stáhnout do mobilu aplikaci iCanteen a využívat odhlášení stravného přes aplikaci. Stále zůstává možnost přes náš web dle manuálu níže. V emailové zprávě Vám zasíláme manuál pro instalaci + QR kód, jak aplikaci používat.

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz