OZNÁMENÍ O KONÁNÍ ZVLÁŠTNÍHO ZÁPISU DO PŘEDŠKOLNÍHO VZDĚLÁVÁNÍ VE ŠKOLNÍMROCE 2022/2023 PODLE § 2 ZÁKONA Č. 67/2022 SB. (LEX UKRAJINA ŠKOLSTVÍ)Повідомлення про спеціальний запис до дошкільного навчальногозакладу на навчальний рік 2022/2023 згідно з § 2 Закону No 67/2022Зб. («лекс Україна» – освіта)

Основна інформація

Ласкаво просимо на сайт дитячого садка Градец-над-Моравіці
Адміністративна процедура прийому дитини в садок буде проводитися мовою Чеської Республіки. Проте переклад документів буде забезпечено, щоб все було зрозуміло.
Зарахування до дитячого садка Градец-над-Моравіці для дітей, які постраждали від війни в Україні відбудеться з 1 червня 2022 року по 15 липня 2022 року.
З’явитися особисто з документами можна 14 та 15 червня 2022 року з 9:00 до 16:00.
Документи та інформація, які я вставлю тут, дійсні станом на 25 березня 2022 року. Я буду оновлювати все поступово.

заява про усиновлення дитини
Реєстраційний лист для дитини - шкільний журнал
Свідоцтво про щеплення (дитина, яка досягла 5 років до 31 серпня 2022 року, не повинна доводити вакцинацію)
При реєстрації ви надасте паспорти, візи, терпіння, заяву, шкільний журнал, докази вакцинації. Приймаємо дітей віком 3-6 років.

Додаткову інформацію ми будемо оновлювати.

PROJEKT UKRAJINA V MŠ – ZPRÁVY ZE SKUTEČNĚ ZDRAVÉ ŠKOLY

VAŘENÍ VE ŽLUTÉ A MODRÉ

Tisíce ukrajinských dětí přicházejí v těchto týdnech do českých škol a školek. Pozvěte je ke stolu a poznejte je prostřednictvím dobrého jídla, protože…u jídla ledy roztají… Pro české děti to bude příležitost seznámit se s kulturním zázemím nových kamarádů a ukrajinské děti potěší zájem o jejich domov. Zkuste to! Zařaďte některé z našich tipů (nebo i svoje vlastní) do výuky, zařaďte ve školní jídelně na jídelníček ukrajinské speciality a nebo uspořádejte akci Sejdeme se u stolu, na kterou pozvete ukrajinské přátele.https://www.skutecnezdravaskola.cz/…/vareni-v-zlute-a… Příkladem dobré praxe jsou školky v Hradci nad Moravicí, Kajlovci, Jakubčovicích a Bohučovicích. Na ukrajinské kamarády teprve čekají, ale děti tady už jsou připraveny. Vědí, co jejich protějšky rády jedí, seznámily se ukrajinskou vlajkou a poslechly si jejich jazyk. Dokonce „Hopák“ si zatancovaly. A že k tomu nechyběl ukrajinský jídelníček, na to vemte jed!

Hradec nad Moravicí, MŠ Kajlovec, MŠ Bohucovice, Jakubčovice

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz