Jarní putování za keškami pokračuje!

Milé děti, rodiče a přátelé MŠ Bohučovice, akce v přírodě, kde můžete najít naši školkovou kešku pokračuje!

Po měsíci uveřejnění akce jsme se společně s dětmi vypravily do přírody kešky zkontrolovat a musíme říct, že jsou v pořádku a stále nabízejí spousty dárečků pro nálezce!

Fotografie a video z naší návštěvy kešek naleznete zde:

https://msbohucovice.rajce.idnes.cz/Prochazka_za_keskami%2C_vareni_jarniho_caje/

v příloze je popis akce a GPS souřadnice, kde kešky naleznete :

Přejeme pěkné hledání a toulání v přírodě, kolektiv MŠ Bohučovice

Jaro se probudilo…

I když nás ještě dokáže překvapit aprílové počasí, přeci jen jsme již mohli pocítit sílu sluníčka, které nám zvedlo náladu a dodalo zase o trochu více síly!

Hodně sil a úspěšné práce přejeme děti i vám při plnění úkolů! Tentokrát se podíváme za zvířátky…

Věříme, že se v blízké době opět uvidíme osobně!

Mějte se krásně a buďte zdraví!

Přejí paní učitelky a teta Mirka 🙂

Hody, hody doprovody z Bohučovic

Ahoj milé děti!

Posílám Vám srdečný pozdrav z naší Mateřské školy Bohučovice.

V pondělí jsme do vestibulu nachystaly předškolákům tradičně plno úkolů, materiálů a zábavy. Zároveň jsme tam připravily krabici na práce dětí z distanční výuky, kde mouhou odevzdávat všichni své úkoly. V šatně se nám také pomalu plní výstavka obrázků od dětí a budeme rádi, když se přidají i mladší děti a pošlou nám nějaký pozdrav či něco pěkného co vytvořily. Děkujeme všem, kdo na nás myslíte. My na Vás také! A tak jsme Vám připravily překvapení!

Zveme Vás do naší fotogalerie, kde můžete nejen shlédnout fotky od předškoláků z domova, kde probíhá v jejich domácím prostředí distanční vzdělávání, ale také si můžete poslechnou pohádky (s prvky Mensy či na podporu Skutečně zdravé školy), které jsem vám vymyslela, namluvila a sestříhala na dobrou noc . Určitě těch pohádek bude víc, tak doporučuji sledovat naše alba ZDE:

https://msbohucovice.rajce.idnes.cz/

Zde je také Velikonoční příprava na období 22.3. -1.4. 2021

Pěkné první jarní dny přeje p. uč. Katka, Pavla a teta Mirka

Zdravíme děti z MŠ Bohučovice

Milé děti,

je nám po vás moc smutno a i když pracujeme na všem možném, nic nám nenahradí vaší přítomnost ve školce.

Doufáme, že až začne sluníčko více hřát a příjde po letošní velké zimě dlouho očekávané jaro, setkáme se zase v naší mateřské škole a budeme si užívat spolu plno zábavy a učení.

Předškoláci si od nás jednou týdně ve školce vyzvedávají spousty úkolů, nápadů, pomůcek, které jim chystáme a také nám odevzdávají výrobky, které doma udělali. Posílají nám i fotečky, videa a zprávy. My vše ve školce prohlížíme a žasneme, jak jsou šikovní a úžasní i doma! A to nám dělá velkou radost!

Morčátka ve školce dáváme do výběhu, ale stále vykukují ven a hledají děti. Proto je skvělé, že si pro ně před víkendem chodí ty děti, které si je zamluvili na hlídání v našem seznamu, který visí v šatně a morčátka jsou moc šťastné, že jsou aspoň s některými z vás. Až se všichni setkáme, přečteme si jejich víkendový deník.

Budeme moc rádi, když i vy ostatní se nám ozvete. Pošlete nějakou fotečku, nebo zprávu. Stále platí, že každému kdo má zájem, vytvoříme tašku s úkoly, zajímavými předměty a pomůckami. Stačí nám jen zavolat nebo si o tašku napsat.

Níže máte v příloze téma Hola, holá škola volá, které jsme vypracovali a vytiskli předškolákům na týden 15.-19.3.2021, kdo z mladších dětí máte zájem, zkuste nějaké úkoly z něj také.

Zdraví vás p. uč. Katka, Pavla a teta Miruška

Komu se nelení tomu se zelení…

Zdravíme všechny naše děti a rodiče!

Máme před sebou další týden distanční výuky. Již se nám pomalu vrací zpětné vazby z předchozího týdne. Jsme moc rády a těšíme se na další.

Jaro se nám pomalu probouzí. Pozorujeme na naší zahrádce pomalu vykukující česnek. Ve třídě nám začínají růst lístky mladého obilí. A co vy děti, stanete se také malým zahradníkem? Pěstitelem? Už teď jsme zvědavé, co vám doma vyroste! Tak držíme palce!

Zdraví vás paní učitelky Pavla, Katka a teta Miruška!

Pozdrav z Bohučovic

Milí rodiče a děti,

zdravíme vás z naší mateřské školy, kde trávíme tyto dny bohužel sami 🙁

Prvním našim úkolem bylo zaslat předškolákům práci, aby jejich příprava na zápis do základních škol nebyla ošizena a oni mohli zlepšovat své dovednosti a obohacovat své znalosti. Každý obdržel námi vyrobenou velkou tašku s předměty, pracovními sešity a pomůckami k činnostem, které jsme jim vymysleli na téma Draka bolí zub – aneb péče o zuby. Úkoly mají pouze na tento týden, příští týden obdrží od nás nápady na činnosti nové.

Aby mladším dětem nebylo líto, že nedostali práci domů, zasíláme odkaz na úkoly , které dostali předškoláci. A pokud by jste měli zájem o podobnou tašku plnou námi vyrobených pomůcek, úkolů a zábavy, napiště či zavolejte a my vám ji rády pro vaše děti přichystáme.

Brzy se zase ozveme, budeme rádi, za vaše zprávy z domova, fotečky, obrázky a pozdravy.

Paní učitelky Katka a Pavla a teta Miruška

Dáreček pro rodiče z MŠ Bohučovice

Milí rodiče,

moc děkujeme za Vaši spolupráci, úsměvy a skvělou komunikaci.

Jako poděkování jsme pro Vás vytvořily 3 videa, zachycující advent s Vašimi dětmi.

Přejeme Vám, ať prožití svátků u Vás doma je stejně krásné jako s dětmi v mateřské škole.

Zveme Vás tedy do kina na Videobesídku:

Také na nadílku:

A nakonec na celkové video z našeho adventu:

Tak Šťastné a Veselé! 🙂

Kolektiv MŠ Bohučovice

 

                            

© 2021 www.backing.cz