Přání

Vážení rodiče a všichni přátelé naší mateřské školy. Za celý tým Mateřské školy Hradec nad Moravicí Vám chci popřát klidné svátky, radostné chvíle a chvilky, správná rozhodnutí, záblesky štěstí, které činí náš život krásnějším, rozzářené oči dětí i osob nám blízkých a minimálně o Vánocích žádný stres. Do nového roku bych nám všem chtěla popřát, aby virus zmizel a aby nás čekal rok, ve kterém přijde klid. A pokud se tak nestane, pak alespoň pevné zdraví a krásné dny s pohádkovými konci a taky z pekla štěstí. 🙂 Odpočiňte si, načerpejte síly a taky radostnou mysl. A my se budeme opět těšit na Vás a Vaše děti v lednu 2021. Jak jsme ve školkách prožívali advent a těšení se na Vánoce, uvidíte v našich videích, které Vám paní učitelky určitě zaslaly. Alespoň takto jsme se snažili být Vám blíž.. a věřím, že jsme Vám udělali radost.

Dáreček pro rodiče z MŠ Bohučovice

Milí rodiče,

moc děkujeme za Vaši spolupráci, úsměvy a skvělou komunikaci.

Jako poděkování jsme pro Vás vytvořily 3 videa, zachycující advent s Vašimi dětmi.

Přejeme Vám, ať prožití svátků u Vás doma je stejně krásné jako s dětmi v mateřské škole.

Zveme Vás tedy do kina na Videobesídku:

Také na nadílku:

A nakonec na celkové video z našeho adventu:

Tak Šťastné a Veselé! 🙂

Kolektiv MŠ Bohučovice

Karanténa ve třídě kuřátek v MŠ Hradec nad Moravicí

Vážení rodiče, po domluvě s KHS Opava vyhlašuji ve dnech 18.12. a 21.12.2020 (pátek, pondělí) karanténu ve třídě kuřátek. V úterý již Vaše děti mohou přijít do školky. Je Vaší povinností zůstat s dítětem v pátek, sobotu, neděli, pondělí doma a sledovat, zda se u Vašeho dítěte nevyskytnou příznaky Covid-19 ( kašel, rýma, zvýšená teplota, bolest hlavy, ztráta chuti a čichu, vyrážka, apod. ) Děti nemusí na testy, ale v případě příznaků oslovte svého dětského pediatra a uvědomte ho o kontatktu s dítětem Covid-pozitivním a domluvte se na dalším postupu. Informujte v případě pozitivity ihned školu.

Pro rodiče,kteří budou potřebovat, vystavím ošetřovné. Do mailu reditelna@mshradec.eu mi napište jméno a příjmení dítěte a RČ.

Děkuji za pochopení a za případné komplikace se omlouváme.

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz