UZAVŘENÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY HRADEC NAD MORAVICÍ A ODLOUČENÝCH PRACOVIŠŤ OD 1.3.2021

Vážení rodiče, na základě USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKYze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření,se omezuje provoz mateřských škol.

Prosím, nevoďte tedy děti od 1. 3. 2021 do mateřské školy /provoz je usnesením omezen prozatím do 21. 3. 2021/.

Obědy budou dětem automaticky odhlášeny. Až budeme vědět, kdy se mateřské školy opět otevřou, budeme Vás kontaktovat pro přihlášení obědů.

Informace pro rodiče kritické infrastruktury státu – nejsme hejtmanem MSK ustanoveni jako škola pro IZS. Seznam škol pro IZS je na našich webových stránkách. Ošetřovné si prosím sami generujete na stránkách OSSZ. Pro OSVČ jej vytvořím osobně. Pište mi prosím na mail. reditelna@mshradec.eu.

Dětem s povinnou předškolní docházkou budou každý týden zasílány na Váš mail úkoly k distanční výuce, ale najdete je i na webu. Nejdůležitější pro děti je však domácí pohoda, radost z prožitých společných okamžiků, společné vaření, úklid, povídání, čtení pohádek a i když vím, že pro mnohé je vše už náročné nejen psychicky, přeji Vám spoustu sil a lásky vše zvládnout. Naše děti jsou těmi nejzranitelnějšími a nejvzácnějšími. Teď, více než kdy jindy, je důležité si zachovat veselou mysl, být zodpovědnými a držet při sobě.

Kdyby jste cokoliv potřebovali ohledně rady s odklady, jednáním s PPP a SPC, neváhejte se na mně, nebo paní zástupkyni obrátit mailem. Samozřejmě i s čímkoliv jiným, co by Vás trápilo a v čem bychom Vám mohly být nápomocny.

Sledujte prosím naše webové strány

Přeji Vám mnoho zdraví v dalších dnech.

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz