Adventní dílna

Jelikož už tento týden se zapaluje 1. adventní svíčka, tak jsme nelenili a udělali si Adventní dílnu, na které si mohli rodiče s dětmi vyrobit nejen adventní věneček, ale i nějakou jinou dekoraci.

Společenská místnost byla opět plná dobrot, punče, který děti v MŠ samy vyrobily. Účast byla akorát, na všechny vyšel materiál i pracovní místo u stolu. Místností se linula vánoční hudba a my jsme měli příležitost se naladit na blížící se svátky, které má nejen každé dítě rádo.

Fotografie z akce najdete v galerii MŠ Bohučovice

Jídelníček

7.11.-11.11.2022

K svátku svatého Martina patří především skvělé jídlo. Školní jídelna společně s týmem učitelů MŠ Hradec nad Moravicí připravují Projektový den MENSA Svatý Martin.

Ve školách probíhají v rámci vzdělávacího programu projekty, seznamující s postavou svatého Martina a udržovanými tradicemi. „Projekt Svatý Martin”, jehož cílem bylo „seznámit žáky se způsobem života v minulosti, odhalit „zákulisí“ některých tradic, zvyklostí, pomocí pranostik ozřejmit dřívější užší spjatost člověka s přírodou a připomenout významnou osobnost evropských dějin.

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz