Zdravíme děti z MŠ Bohučovice

Milé děti,

je nám po vás moc smutno a i když pracujeme na všem možném, nic nám nenahradí vaší přítomnost ve školce.

Doufáme, že až začne sluníčko více hřát a příjde po letošní velké zimě dlouho očekávané jaro, setkáme se zase v naší mateřské škole a budeme si užívat spolu plno zábavy a učení.

Předškoláci si od nás jednou týdně ve školce vyzvedávají spousty úkolů, nápadů, pomůcek, které jim chystáme a také nám odevzdávají výrobky, které doma udělali. Posílají nám i fotečky, videa a zprávy. My vše ve školce prohlížíme a žasneme, jak jsou šikovní a úžasní i doma! A to nám dělá velkou radost!

Morčátka ve školce dáváme do výběhu, ale stále vykukují ven a hledají děti. Proto je skvělé, že si pro ně před víkendem chodí ty děti, které si je zamluvili na hlídání v našem seznamu, který visí v šatně a morčátka jsou moc šťastné, že jsou aspoň s některými z vás. Až se všichni setkáme, přečteme si jejich víkendový deník.

Budeme moc rádi, když i vy ostatní se nám ozvete. Pošlete nějakou fotečku, nebo zprávu. Stále platí, že každému kdo má zájem, vytvoříme tašku s úkoly, zajímavými předměty a pomůckami. Stačí nám jen zavolat nebo si o tašku napsat.

Níže máte v příloze téma Hola, holá škola volá, které jsme vypracovali a vytiskli předškolákům na týden 15.-19.3.2021, kdo z mladších dětí máte zájem, zkuste nějaké úkoly z něj také.

Zdraví vás p. uč. Katka, Pavla a teta Miruška

 

                            

© 2021 www.backing.cz