Podmínky otevření Mateřské školy

Vážení rodiče, školy obdržely podmínky otevření. Snažila jsem se spolu s ostatními ředitelkami i učitelkami bojovat za to, aby děti nemusely mít v Mateřské škole roušky. Bohužel, zatím se nám to nepovedlo.

Můj názor uslyšíte asi ve 40 sekundě ve zprávách a také když si přečtete celý článek pod videem na tn.cz, ale za shlédnutí stojí celé video.

https://tn.nova.cz/clanek/opatreni-odtrzene-od-reality-rousky-ve-skolce-jsou-nesmysl-mini-ucitelky.html?fbclid=IwAR0oxilYILubWZAYWkKWkbjKDloYZQqX-JWr3Pvrwbbx1hTArAjTpav-mJY

Podmínky budou tedy takové. Do škol se budou nejdříve vracet děti s povinnou předškolní docházkou a budeme vytvářet skupiny po 15 dětech, které se nebudou míchat. Medvědi tedy budou rozděleni na dvě skupiny. Jedna skupina bude v medvědech a druhá v žabkách. Veverky budou ve veverkách a Bohučovice, Jakubčovice, Kajlovec budou ve svých školách. Počet dětí s povinnou předškolní docházkou zde nepřesahuje 15 dětí.

Děti budou mít povinnost po dobu celého dne mít na ústech roušku. Prosím tedy o dostatečné množství roušek, aby dítě nemuselo být ve vlhké roušce, či nějak hygienicky znečištěné. Všechny roušky prosím umístěte do svých přihrádek do igelitových pytlíků, krabiček, či jinak je hygienicky zabalte.

Podnikáme další kroky a uvidíme, zda se nám povede něčeho dosáhnout. Zde v odkazu

https://www.isea.cz/podminky-rozvolnovani-v-materskych-skolach/?fbclid=IwAR0R87jMxHoEScAap3WiKkSEepvRdA6CCsEULaL36edS_gqeYyYig5CCDeg

 

                            

© aktualizace 08/2022 www.jirikutac.cz