Zdražení obědů a svačinek od 1.9.2021

Dobrý den, milí rodiče,

oznamuji Vám zdražení obědů, které proběhne od 1.9.2021. Jistě jste si všimli markantního nárůstu cen potravin, pečiva, ovoce i zeleniny, masa a mléčných výrobků i dalších potravin, tedy všech vstupů nutných pro naše školní stravování. Byť jsme se snažili udržet ceny obědů a svačinek, i kvalitního pitného režimu jak nejdéle to šlo, nyní je již situace neúnosná. Byť bedlivě sledujeme ceny potravin, akce a nabídky, tak ale nechceme jít na úkor kvality jídla pro Vaše děti do nejlevnějších produktů a potravin. To co jíme, to co jí naše děti, významně ovlivňuje naše zdraví, psychickou pohodu a v neposlední řadě má vliv i na učení a myšlení dětí.

Cena za obědy se od září zvedne o 2,-Kč, za svačinku o 1,- Kč. Není to významné navýšení, přesto Vás na něj raději upozorňuji.

Cena oběda v MŠ včetně dvou svačin a pitného režimu pro (3-6 let) ….39,- Kč

Cena oběda v MŠ včetně dvou svačin a pitného režimu pro ( 7 let) …….41,- Kč

Cena oběda pro Cizí strávníky ……69,- Kč

Cena oběda v ZŠ….. 7 -10 let………23,- Kč, 11 – 14 let ……28,- Kč, nad 15 let ………30,- Kč

               

Děkuji za pochopení

 

                            

© 2021 www.backing.cz