Jakubčovice
Mateřská škola

Jakubčovice

Aktuality z naší školky

Spolu v přírodě

Milé děti, maminky a tatínci. Tentokrát pro Vás máme zábavu v přírodě. Věříme, že Vám tyto akivity přinesou spustu nezapomenutelných zážitků…. Zkuste a uvidíte:) Hezké jaro přejeme všem.

Číst více...

Pátráme po zajíčkové rodince.

Milé děti a rodiče. Pojďte společně pátrat po zaječí rodince, která se nám rozutekla po Jakubčovicích a jeho krásném okolí. První ušáček Vás čeká u naši MŠ, kde máte všechny potřebné informace. Pro možný bonus je nutná aplikace v mobilu QR kódy.

Číst více...

Akce na tento měsíc...

Akce květen MŠ Jakubčovice

6. 5. 2021 My se kopřiv nebojíme, my už o nich něco víme. (Sběr kopřiv a vaření kopřivového čaje – SZŠ ) 7. 5. 2021 Den maminek, aneb dnes je to na mužích. ( Zábavné dopoledne + chystáme překvapení pro maminku ) 31. 5. 2021 Den studánek ( Téma k povídání + tvoření pítka pro ... Číst dál

Číst více...

Akce únor MŠ Jakubčovice

Zapojení do projektu Pěstování microgreens v MŠ ( SZŠ ) Výzva ” Miluji jídlo, neplýtvám” – Hodnocení jídla pomocí smailíků, vážení zbytků z naší MŠ. ( SZŠ ) 11. 2. Světový den nemocných – téma k povídání 14. 2. sv. Valentýn – Mensa Itálie propojeno se SZŠ / Seznámení s různými druhy těstovin + ochutnávka ... Číst dál

Číst více...

Aktuality pro všechny školky...

Dotazník – SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA

Milí rodiče, dovolte nám položit Vám pár otázek v dotazníku, který se týká školního stravování a programu SKUTEČNĚ ZDRAVÁ ŠKOLA, který plníme v MŠ Hradci nad Moravicí. Děkujeme za Váš čas věnovaný při vyplňování otázek v dotazníku. Vyhodnocení Vašich odpovědí bude zveřejněno na webových stránkách MŠ Hradce. Odpovědi zasílejte do 4. června 2021. Dotazník je anonymní.

Číst více...

Distanční výuka

Kontakty

Mateřská škola
Jakubčovice
Pavla Csöböková
Vedoucí učitelka
Dagmar Cibulková
Učitelka MŠ
Gabriela Kořená
Školnice

 

                            

© 2021 www.backing.cz